Klub Szczęśliwego Maluszka
E-mail
Haslo
Nie masz konta?
Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane. Sprawdź pocztę i kliknij w wysłany link, a w razie problemów skontaktuj się z nami.
Niepoprawne dane.
Zapomniałeś/aś hasła ? Generuj nowe hasło dla wpisanego adresu e-mail.
Logowanie ...
Nie ma takiego użytkownika. Jeżeli chcesz się zarejestrować kliknij tutaj.
Problem z wysyłką maila. Proszę ponów próbę później, a jeśli problem się powtórzy, skontaktuj się z nami.
Mail z nowym hasłem został wysłany, sprawdź pocztę i użyj nowego hasła.
Błąd wewnętrzny. Ponów próbę później. Jeżeli problem się powtórzy, skontaktuj się z nami.
Błąd wewnętrzny. Sprawdź nazwę użytkownika i ponów próbę później. Jeżeli problem się powtórzy, skontaktuj się z nami.

W programie biorą udział produkty marek:Podczas zabawy bardzo ważny jest komfort dziecka, ubranko czy pieluszka nie powinny krępować ruchów dziecka. Specjalnie dla aktywnych maluchów Pampers stworzył wyjątkową linię produktów: pieluszki Active Baby i chusteczki Baby Fresh. Pieluszki Active Baby mają najbardziej rozciągliwe boczki, zapewniające dziecku doskonałe dopasowanie podczas ruchu. Chusteczki Baby Fresh, zawierające balsam Bath Fresh, dają skórze uczucie świeżości i mogą być używane nie tylko przy zmianie pieluszki, ale również do oczyszczenia rączek np. na placu zabaw. Pieluszki Active Baby i chusteczki Baby Fresh są zalecane do stosowania u małych dzieci przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne i Polskie Towarzystwo Dermatologiczne.

BoboVita oferuje szeroką gamę posiłków dla Maluszków już po 1 miesiącu życia. Wszystkie produkty, opracowane przez ekspertów żywienia najmłodszych, zawierają składniki odżywcze, niezbędne do prawidłowego rozwoju dzieci, zapewniając zdrowo zbilansowaną dietę. Menu BoboVita oferuje: kaszki, zupki, obiadki, desery, musy owocowe, jogurty, soczki, chrupaczki oraz pyszne herbatki. Produkty BoboVita objęte są programem „Żywienie z myślą o przyszłości”.

Bebiko to szeroki asortyment modyfikowanych mlek i mieszanek mlecznych 
o różnych smakach i wskazaniach wiekowych, które mogą towarzyszyć dziecku aż do trzeciego roku życia. Mleka Bebiko wspomagają zdrowy rozwój dziecka dzięki zawartości wapnia i witaminy D niezbędnych dla mocnych kości oraz żelaza ważnego dla rozwoju mózgu. Ponadto wspomagają rozwój zdrowej flory w jelitach.

* Z wyjątkiem produktów: Bebiko1 i Bebiko HA1.

To jeden z największych producentów zabawek na świecie. Założona w 1970 w roku w Ohio firma produkuje do dziś bardzo dobre zabawki zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Przy projektowaniu swoich produktów bardzo dba o bezpieczeństwo dzieci oraz trwałość swoich zabawek. Zabawki tej firmy często inspirują najmłodsze dzieci do rozwoju psychoruchowego, a te starsze do zabawy w grupie.

Stworzony z myślą o ochronie skóry skłonnej do podrażnień oraz delikatnej skóry dzieci. Nie zawiera barwników i może być używany do prania ubranek niemowląt, zapewniając wyjątkową miękkość oraz ochronę przed podrażnieniami. Lenor Sensitive polecany jest przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne oraz Instytut Pampers..

Znany ze swoich wyjątkowych właściwości kojących i łagodzących, zawiera wyciąg z rumianku, a także rewolucyjną formułę ochrony przed plamami. Idealny dla wrażliwej skóry maluszków, zapewnia pełne bezpieczeństwo stosowania, a jednocześnie jest bezwzględny dla uporczywego brudu. Vizir Sensitive uzyskał pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Centrum Zdrowia Dziecka.